DoMa Studio Poznań

ul. Batorego 43/41
60-687 Poznań

http://domastudio.pl

DoMa Studio Szczecin

ul. Modra 86
71-220, Szczecin

http://domastudio.pl


Własne, stylowo urządzone mieszkanie to pragnienie każdego, kto chce stworzyć swoje własne, bezpieczne i przyjazne miejsce.

Tak jak w rozlicznych dziedzinach życia, tak i we wnętrzach panują określone trendy stawiające na charakterystyczne stylizacje i nowoczesność. Zanim przystąpi się do aranżacji swojego gniazdka warto określić własne wizje oraz sprecyzować potrzeby, zasięgnąć opinii i poznać współczesne rozwiązania architektoniczne.

Połączenie barw ze strukturą oraz dodatkami okazuje się być prawdziwą sztuką wymagającą wyczucia i znajomości tematyki. Brak wyobraźni przestrzennej może sromotnie się zemścić, gdy w nieprzemyślany sposób dobierzemy umeblowanie, a mieszkanie pozbawimy ergonomii. Zamysł to jedno, praktyka to drugie. Jeśli nie wiemy czy nasz plan jest trafnym, zatrudnienie projektanta wnętrz okazuje się być wybawieniem. Pracownia projektowa DoMa Studio ze Szczecina kieruje się określonymi prawidłami, bez których stajemy o krok od popełnienia kiczu. Jeśli jednak zdecydujemy się na autorski projekt koniecznie poznajmy panujące trendy.

Zwracajmy uwagę na jasne, pastelowe kolory inspirowane naturą. Pożądana jest złamana biel, zieleń oraz błękit. Na arenę wkraczają także zdecydowane kolory, które powinny stanowić uzupełnienie. Na szczególną uwagę zasługują modne róże i fiolety, a także odcienie bordowych liści i śliwki. Kwiatowe wzory na dobre goszczą w dobrze urządzonych wnętrzach, podobnie jak wszelkiego rodzaju geometrie. Kluczem do ekskluzywnego wyglądu całości jest minimalizm z odcieniami szarości i pomarańczy. Pożądane są drewniane oraz szklane dodatki, a także zastosowanie kontrastów i różnorodnych faktur. Naturalnie, spośród podanych przykładów trzeba będzie wybrać te elementy, które najbardziej pasują do naszego pomysłu.Inspiracji można szukać w rozlicznych specjalistycznych pismach, w których aranżacja wnetrz jest myślą przewodnią. Wspomniane wcześniej biura projektowe to jednak najbezpieczniejsze rozwiązanie, zwłaszcza dla tych osób, które cenią sobie nienaganność i perfekcję.

Fotografie:

dom

ogród

dekoracja wnętrz

aranżacja wnętrz