Jeśli szukasz ciekawych inspiracji dotyczących urządzania wnętrz, to już na wstępie możemy Ci podpowiedzieć, że powinieneś zwrócić uwagę na swoje ściany i to jak wyglądają.

Bez względu na to w jakim stylu masz urządzone całe mieszkanie, salon czy sypialnię, ściany są zawsze elementem na który szczególnie zwraca się uwagę. Nawet jeżeli decydujemy się na styl minimalistyczny, to i tak ściana może zostać głównym bohaterem wnętrza i ciekawym elementem dekoracyjnym - zaaranżować możesz obrazem sprawdź tutaj jakie są popularne.Jakie zatem aranżacje są najmodniejsze?
Jeżeli najpierw powiemy, że różnego typu zdjęcia, grafiki i plakaty są bardzo modne, a następnie dodamy, że oprawianie obrazów w ramy jest zlecane naszej firmie, to nie będziemy zbyt oryginalni, ale spieszymy Wam donieść, że takie dekoracje dodają osobistego charakteru i przytulności wnętrzom. Dzięki nim każde pomieszczenie może być inne i spójne jednocześnie.I tak na przykład teraz bardzo modne są osobiste zdjęcia w bardzo dużym formacie. Możne je wieszać w sypialniach, salonach i pokojach dziecięcych, taka oprawa obrazów nie należy do najprostszych zadań i warto ją zlecić specjalistom. Jeżeli nie wiesz jak to zrobić, to zgłoś się do naszej firmy, u nas dobrze oprawisz obrazy w ramy na wymiar, a do tego będziesz miał pewność, że zdjęcie zostanie idealnie dopasowane. A jeśli już grafika będzie gotowa, to teraz śmiało można ją powiesić na jednej ze ścian. Jeżeli dzieło ma zawisnąć w sypialni, to dobrym miejscem jest ściana nad łóżkiem. Podobną zasadę należy zastosować w salonie czy przedpokoju. Główna ściana, to strzał w dziesiątkę na tego typu dekoracje.

Fotografie:

dom

ogród

dekoracja wnętrz

ściana

tynk

obraz