Mieliście kiedyś zalane mieszkanie.

Ja miałam. I powiem wam, że sprawa nie była taka prosta. Całe mieszkanie zalane. Totalna masakra. Skończyło się na zrywaniu podłóg i osuszaniu posadzki. Byłam przerażona. Okazało się, że osuszacze powietrza to nie lada wydatek. 

Od znajomego dowiedziałam się, że jest wypożyczalnia osuszaczy. Zaświeciło mi się oko, pomyślałam, że jestem uratowana, ale nie zrujnowana.Wzięłam gazetę do ręki i szukam w ogłoszeniach. Jest! Osuszacze powietrza Poznań. Czytam dalej i jest nawet oferta wynajmu osuszaczy do powietrza w Poznaniu. Spakowałam torbę czym prędzej i pędzę tam, gdzie mieści się wypożyczalnia osuszaczy. Dojeżdżam, a tam wisi wielki szyld: oferta wynajmu osuszaczy do powietrza w Poznaniu. Pomyślałam, że jestem na miejscu. Łapię za klamkę zamknięte. Byłam mega zła, patrzę jeszcze raz w gazetę, pogrubiona czcionka, drze się do mnie napis osuszacze powietrza Poznań, ale w środku nic nie ma. Zostały tylko szyldy i gazeta a wypożyczalnia osuszaczy się wyniosła. 

Dzwonię, więc na numer podany w gazecie. Odbiera Pani i miłym głosem mówi "oferta wynajmu osuszaczy do powietrza w Poznaniu słucham". Aż się we mnie zagotowało i cała rozgorączkowana, niezbyt miło mówię, że stoję właśnie tak jak wskazuje oferta wynajmu osuszaczy do powietrza w Poznaniu ale nic tu nie ma. Na co miła Pani odpowiada, że wejście jest od drugiej strony.

Okazało się, że wypożyczalnia osuszaczy oferująca osuszacze powietrza Poznań znajduje się tu gdzie jestem tylko ma przyciemniane szyby i od strony ulicy nic nie było widać.Dziarskim krokiem ruszyłam do sklepu, od drzwi przepraszając tę miła kobietę. Okazało się, że oferta wynajmu osuszaczy do powietrza w firmie z Poznaniajest jedyna.

Fotografie:

dom

ogród

dekoracja wnętrz