Kava Marta Strzelecka
Projektowanie i zakładanie ogrodów
ul. Zbiorowa 61/63
02-194 Warszawa
tel. 883 026 800
tel. 505 063 207
http://www.projektowanieogrodow.warszawa.pl
przedstawiciel@zielonyarchitekt.pl
biuro@zielonyarchitekt.com

http://www.projektowanieogrodow.warszawa.pl


Szukasz firmy, która oferuje usługi ogrodnicze? Zapraszamy do firmy, w której jest usługa zakładania ogrodów.

Marzy Ci się własny ogród, ale nie wiesz jak się za to zabrać? Czy wiesz od czego zacząć zakładanie ogrodu? Przed założeniem ogrodu, powinniśmy się zabrać za prace ziemne. Na początku trzeba posprzątać teren, zebrać śmieci itp. Jeśli planujesz oświetlenie w ogrodzie, to powinieneś to zrobić po etapie sprzątania. Kolejnym etapem jest przekopanie ziemi. Przed rozpoczęciem sadzenia, powinniśmy przekopać glebę (Więcej informacji tutaj )
Glebę można zasilić nawozami mineralnymi. Po przygotowaniu gleby, można się zająć wyborem roślin, które będą w naszym ogrodzie. Jeśli jesteś laikiem, a ogród zamierzasz prowadzić sam, to powinieneś zdecydować się na rośliny, które nie są zbyt wymagające. Szukając roślin, zwróć uwagę, w jakich warunkach najlepiej rosną. 
Rośliny muszą być sadzone zgodnie z przeznaczeniem. Obok siebie powinny znajdować się rośliny o podobnych wymaganiach. Jeśli Twój ogród jest pusty, możesz posadzić kilka roślin szybko rosnących (np, brzoza, modrzew). Ogród zdobi każdy teren, ale trzeba pamiętać, żeby o niego dbać. Jeśli nie jesteś w stanie sam zadbać o ogród, powinieneś pomyśleć o zatrudnieniu osoby, która zadba o rośliny. Ogród może wyglądać pięknie przez cały rok, pod warunkiem, że będzie odpowiednio pielęgnowany. Zapraszamy firma ogrodnicza z Warszawy

Fotografie:

firma ogrodnicza z Warszawy

usługi ogrodnicze

usługa zakładania ogrodów